twitterfacebook

zondag, 21 december 2014
Actueel Nieuws Algemeen Debatcafé: Wie beslist wat je eet?

Op maandagmiddag 10 december organiseerde het Voedingscentrum op Hofstad Lyceum het Debatcafé: Wie beslist wat je eet. Hadeer Fawzy uit BG2 werd uiteindelijk aangewezen als de beste debater en Iskren Radoslavov uit G2A won de prijs voor de 'meest gepeperde uitspraak'.

Het debat ging over de vrije keuze voor gezond eten tegenover de  verleidingen in onze omgeving. Hoe kijken experts hier tegenaan en hoe denken jongeren hierover? Onze tweedeklassers gingen in debat met ouders en docenten, onder leiding van het Nederlands Debat Instituut. Ze kregen een aantal pittige stellingen voor de kiezen die ze moesten verdedigen of weerleggen en dat ging hun goed af. De jury, onder wie Gigi Ravelli, actrice in GTST (zie foto), bepaalde uiteindelijk dat Hadeer en Iskren in de prijzen vielen. Gefeliciteerd!

debatcafe122debatcafe121_Small